APC EASY UPS ON-LINE SRV RM 3000VA, 2700W цена
APC EASY UPS ON-LINE SRV RM 3000VA, 2700W цена
SRV3KRIRK-E APC Easy UPS On-Line SRV RM 3000VA 2700W 230V with Rail Kit | SRV3KR.. |
|
1151.35 €
|
B магазин b2cshop.eu |
SRV3KRIRK-E APC Easy UPS On-Line SRV RM 3000VA 2700W 230V with Rail Kit | SRV3KR.. |
|
1160.25 €
|
B магазин multo.eu |
Zasilacz awaryjny SRV3KRIRK-E APC Easy UPS On-Line SRV RM 3000VA 2700W 230V with.. |
|
1187.00 €
|
B магазин enter24.eu |
APC SRV3KRIRK-E Easy UPS On-Line SRV RM 3000VA 2700W 230V with Rail Kit |
|
1205.02 €
|
B магазин smartech.ee |
SRV3KRIRK-E APC Easy UPS On-Line SRV RM 3000VA 2700W 230V with Rail KitPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1230.69 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
1230.69 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
APC Easy SRV3KRIK-E |
|
1319.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1319.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
SRV3KRIRK-E APC Easy UPS On-Line SRV RM 3000VA 2700W 230V with Rail Kit |
|
1349.80 €
|
B магазин freyo.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-31 21:35
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 7313044369358 |
| Gamintojo kodas | srv3krirk-e |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | priklauso nuo prijungtų baterijųmin. |
| Galingumas (VA) | 3000 va |
| Galingumas | 2700w |
| Tipas | gelinis akumuliatorius vrla |
| Pridedama programinė įranga | powerchute business edition |
| Kabelio ilgis | -m |
| Matmenys | 88 x 438 x 410mm |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | rack mount (2 u); typical recharge time: 4 hours to 90% charge from a ups/battery discharge of 50% rated load; įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | usb-b |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Standartinių lizdų skaičius | 9 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 4val. |
| Plotis | 438cm |
| Gylis | 410cm |
| Korpusas | rack 2u |
| Показать больше | |






























