APC BX950MI 950VA, 520 W цена
APC BX950MI 950VA, 520 W цена
UPS įtampos stabilizatorius APC BX950MI Back-UPS, 520 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 146.9 € |
|
125.90 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
125.90 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
APC BX950MIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 153.0 € |
|
127.20 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX950MI ..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
141.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC Back-UPS, 950VA, Tower, 230V, 6x IEC C13 outlets, AVR |
|
122.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
122.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC BACK-UPS 950VA, 230V, AVR, IEC LIZDAI |
|
123.84 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
123.84 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX950MI Back-UPS, 520 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 146.9 € |
|
125.90 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
125.90 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX950MI Back-UPS, 520 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 146.9 € |
|
125.90 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
125.90 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX950MI | 950 VA | 520 W |
|
126.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
126.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC BX950MIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 153.0 € |
|
127.20 €*
|
B магазин pigu.lt |
APC BACK-UPS 950VA, 230V, AVR, IEC SOCKETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
128.35 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
128.35 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX950MI | 950 VA | 520 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
129.30 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
129.30 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
APC Back-UPS BX950MI 950VA, 520W, IEC BX950MI |
|
130.41 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
130.41 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX950MI | 950 VA | 520 Wбольше |
|
130.51 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
130.51 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX950MI 950 VA.. |
|
131.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
APC Back-UPS BX950MI - Nepertraukiamo maitinimo šaltinis - 520 WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
140.64 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
140.64 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX950MI ..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
141.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC BX950MI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,95 kVA .. |
|
148.40 €
|
B магазин senetic.lt |
APC - APC Back-UPS BX950MI - Onduleur - 950VA |
|
287.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
287.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 16:03
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304410805 |
| Gamintojo kodas | bx950mi |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | - |
| Galingumas | -w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 6.1kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute personal edition |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v; įėjimo įtampos ribos: 180 - 287 v; įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz ±3 hz; 6 iec c13 lizdai su baterijos atsarga + viršįtampių apsauga ir 2 iec c13 tik viršįtampių apsaugai; rj-45 in/out duomenų linijos apsauga. |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 8 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 16cm |
| Plotis | 12cm |
| Gylis | 35.5cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |


















































