APC BVX2200LI Easy UPS 2200VA, 1200 W цена
APC BVX2200LI Easy UPS 2200VA, 1200 W цена
APC EASY UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC SOCKETSLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
244.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BVX2200LI, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 273.9 € |
|
244.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
APC EASY UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC SOCETSбольше |
|
219.25 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
219.25 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
APC Easy UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC Sockets | Schneider Electric|BVX2200LI |
|
220.22 €
|
B магазин complius.lt |
APC Easy UPS BVX 2200VA 230V IEC | BVX2200LI |
|
222.35 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
222.35 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
APC Easy UPS BVX2200LI 2200VA, 1200W, IEC BVX2200LI |
|
225.54 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
225.54 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
APC Easy UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC Sockets | Schneider ElectricKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
226.57 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
226.57 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
APC Easy UPS, 2200VA, Tower, 230V, 6x IEC C13 Outlets, AVR |
|
226.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
226.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC Easy UPS BVX Series BVX2200LI UPS AC 220-240V 1200Watt 2200VA 9Ah output con.. |
|
228.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
228.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
APC Easy UPS BVX Series BVX2200LI UPS AC 220-240V 1200Watt 2200VA 9Ah output con..больше |
|
229.30 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
229.30 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
APC EASY UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC SOCKETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
232.93 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
232.93 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
APC Easy UPS nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ldq.. |
|
235.32 €
|
B магазин percte.eu |
APC EASY UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC SOCKETSLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
244.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BVX2200LI, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 273.9 € |
|
244.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BVX2200LI, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 273.9 € |
|
244.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
APC Easy UPS nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 2,2 kVA .. |
|
245.68 €
|
B магазин senetic.lt |
BVX2200LI Easy UPS 2200VA, 230V, AVR, 6 IECIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
271.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
271.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 00:49
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304404521 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 2200 |
| Galingumas | 1200w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 12.2kg |
| Kabelio ilgis | 1.2m |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Kita informacija | 6 outlets; c20 coupler įėjimas |
| Išvesties jungtys | usb |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Įvesties įtampa | 165 - 265v |
| Išvesties įtampa | 240v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 19cm |
| Plotis | 14cm |
| Gylis | 39cm |
| Korpusas | tower |
| Palaikomos technologijos | greenpower ups |
| Показать больше | |
















































