APC Back UPS Pro BR 1300VA цена
APC Back UPS Pro BR 1300VA цена
APC BR1300MIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 478.0 € |
|
388.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR1300MI, 780 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
403.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
APC BR1300MI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ldq.. |
|
349.03 €
|
B магазин percte.eu |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, AVR, LCD, .. |
|
352.45 €
|
B магазин multo.eu |
Power supply BR1300MI UPS Back ProBR 1300VA 8xC13, AVR,LCD | BR1300MI | 73130434.. |
|
355.60 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Zasilacz awaryjny BR1300MI UPS Back ProBR 1300VA 8xC13, AVR,LCD | BR1300MI | 731.. |
|
360.10 €
|
B магазин enter24.eu |
APC Power supply BR1300MI UPS Back ProBR 1300VA 8xC13, AVR,LCDбольше |
|
367.59 €
|
B магазин baitukas.lt |
APC BR1300MI Back ProBR 1300VA UPS Power Supply, 8 C13 Outlets, AVR, LCD Display |
|
377.34 €
|
B магазин smartech.ee |
Power supply BR1300MI UPS Back ProBR 1300VA 8xC13, AVR,LCDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
380.14 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
380.14 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
APC BR1300MI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 1,3 kVA .. |
|
383.78 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
383.78 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
APC Back-UPS Pro, 1300VA/780W, Tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, AVR, LCD, User R.. |
|
384.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
384.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC BR1300MIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 478.0 € |
|
388.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
APC BACK UPS PRO BR 1300VA, 8 OUTLETS, AVR, LCD SĄSAJA |
|
388.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
388.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
APC BACK UPS PRO BR 1300VA, 8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACE | BR1300MI |
|
391.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
391.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC Back UPS Pro BR 1300VA, 8 Outlets, AVR, LCD Interface | Schneider Electric |
|
396.66 €
|
B магазин pirkpc.lt |
APC Back UPS Pro BR 1300VA, 8 Outlets, AVR, LCD Interface | Schneider Electric |
|
396.66 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, AVR, LCD, .. |
|
400.47 €
|
B магазин vieni.lt |
UPS maitinimo šaltinis Schneider Electric BR1300MI 1300VA 780W line interactive |
|
401.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR1300MI, 780 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
403.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR1300MI, 780 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
403.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
APC Back-UPS Pro BR1300MI 1300VA, 780W, IEC BR1300MI |
|
403.84 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
403.84 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
APC Back UPS Pro BR 1300VA, 8 Outlets, AVR, LCD Interface | Schneider Electricбольше |
|
404.10 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
404.10 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
APC Back UPS Pro BR 1300VA, 8 Outlets, AVR, LCD Interface | Schneider ElectricKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
408.10 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
408.10 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
APC Back UPS Pro BR 1300VA, 8 Outlets, AVR, LCD Interface | Schneider Electric B.. |
|
419.54 €
|
B магазин elektrika.lv |
APC Atgal UPS Pro BR 1300 Line-Interaktiv 1300VA 780WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
430.04 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
430.04 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:14
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304346906 |
| Gamintojo kodas | br1300mi |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 1300 |
| Galingumas | 780w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 10.2kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute personal edition |
| Kabelio ilgis | -m |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v; įėjimo įtampos ribos: 176 - 294 v; įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz; Šaltasis startas; hot swap; eco režimas; led/lcd indikatoriai; perkrovos indikatorius |
| Išvesties jungtys | rj-45, rj-11, usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rj-11, rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 10ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 8 |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 16val. |
| Aukštis | 25cm |
| Plotis | 10cm |
| Gylis | 38.2cm |
| Korpusas | tower |
| Palaikomos technologijos | ecocontrol |
| Показать больше | |














































