Monitorius AOC X24P1 цена
Monitorius AOC X24P1 цена
Monitorius AOC X24P1, IPS, 60 Hz, FHD, 24"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.9 € больше |
|
180.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
AOC X24P1 24" FHD IPS 60Hz 300cd/m² 4msKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 258.19 € |
|
180.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
AOC P1 X24P1 kompiuterio monitorius 61 cm (24") 1920 x 1200 pikseliai WUXGA LED ..больше |
|
174.98 €
|
B магазин percte.eu |
AOC X24P1 24" IPS LED 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.00 eur/mėn больше |
|
179.98 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
179.98 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
"61cm/24"" (1920x1200) AOC Pro-line X24P1 16:10 4ms HDMI DVI DisplayPort VGA VES..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
179.98 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
179.98 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Monitorius AOC X24P1, IPS, 60 Hz, FHD, 24"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.9 € больше |
|
180.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius AOC X24P1, IPS, 60 Hz, FHD, 24"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.9 € больше |
|
180.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
AOC X24P1 24" FHD IPS 60Hz 300cd/m² 4msKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 258.19 € |
|
180.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius AOC X24P1 (24", IPS/PLS, 1920x1200, DisplayPort, HDMI, VGA, juodas co..больше |
|
180.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
180.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Monitor AOC X24P1 24 inch, 1920x1200, IPS, USB 3.0 Hubбольше |
|
182.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
182.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
AOC P1 X24P1 computer monitor |
|
184.70 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
184.70 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
AOC P1 X24P1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Blackбольше |
|
184.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
184.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
AOC X24P1, 24" X24P1 |
|
184.96 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
184.96 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
"61cm/24"" (1920x1200) AOC Pro-line X24P1 16:10 4ms HDMI DVI DisplayPort VGA VES..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
190.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
190.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
AOC P1 X24P1 kompiuterio monitorius 61 cm (24") 1920 x 1200 pikseliai WUXGA LED ..больше |
|
204.45 €
|
B магазин senetic.lt |
AOC X24P1 24''IPS/16:10/1920x1200/300cd/m2/4ms/178/178/50M:1/HDMI/VGA/DVI/Displa.. |
|
209.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
209.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
AOC P1 X24P1 kompiuterio monitorius 61 cm (24") 1920 x 1200 pikseliai WUXGA LED .. |
|
214.52 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
214.52 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
AOC P1 X24P1 computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black |
|
216.83 €
|
B магазин baitukas.lt |
AOC P1 X24P1 computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black |
|
220.93 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
220.93 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Monitorius - AOC X24P1 24" IPS 1920x1200 Aukščio reguliuojamas Juodas |
|
235.74 €
|
B магазин marsietis.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 05:42
! Сообщить об ошибке| Марка | AOC |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4038986146241 |
| Gamintojo kodas | x24p1 |
| Įstrižainė | 24" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, vga, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | audio out |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 60 |
| Taško dydis | 0.27mmmm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | daugiauinformacijoslink |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi kabelis |
| Matmenys | 535 x 534 x 203 mm |
| Svoris | 5.5kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 53.3cm |
| Plotis | 53.5cm |
| Gylis | 20.2cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, full hd |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |











































































