AOC U27P2CA цена
AOC U27P2CA цена
AOC 68,6cm (27) U27P2CA 16:09 HDMI+DP+USB IPS black |
|
347.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
347.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
AOC U27P2CA, 27" U27P2CA |
|
347.01 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
347.01 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
AOC U27P2CA 27" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 58.51 eur/mėn |
|
351.08 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
351.08 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
"68,6cm/27"" (3840x2160) AOC U27P2CA 16:9 4K IPS 4ms 60Hz HDMI DP USB-C Pivot Bl..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
351.08 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
351.08 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Monitorius AOC LCD U27P2CA / 27 " / IPS / UHD / 3840x2160 / 16:9 / 60Hz / 4 ms r.. |
|
351.52 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
351.52 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
"68,6cm/27"" (3840x2160) AOC U27P2CA 16:9 4K IPS 4ms 60Hz HDMI DP USB-C Pivot Bl..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
372.14 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
372.14 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Monitor AOC U27P2CA 27 inch 4K UHD USB-C Adaptive Sync |
|
376.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
376.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
AOC U27P2CA kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseliai 4K Ultra .. |
|
422.55 €
|
B магазин senetic.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 12:17
! Сообщить об ошибке| Марка | AOC |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4038986189859 |
| Gamintojo kodas | u27p2 |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp), usb-c |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3840 x 2160 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° / 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.155mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light |
| Matmenys | w x h x d in mm: 613 x 515 x 227 (with stand); 613 x 363 x 60 (without stand); |
| Svoris | 7.1kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 39.5cm |
| Plotis | 61.4cm |
| Gylis | 20cm |
| Palaikomos technologijos | 4k |
| Energijos klasė | g |
| Žaidimų monitorius | - |
| Tipas | 4k monitorius, didelis monitorius |
| Показать больше | |



































































