Monitorius AOC U27P2 цена
Monitorius AOC U27P2 цена
Monitorius AOC U27P2, IPS, 60 Hz, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
339.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
AOC P2 U27P2 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Bl.. |
|
280.38 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
280.38 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
AOC U27P2, 27" U27P2 |
|
280.39 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
280.39 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
AOC U27P2 27" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 46.88 eur/mėn больше |
|
281.29 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
281.29 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
AOC U27P2 27inch UHD 4K Monitorius USB VGA DVI HDMIбольше |
|
281.30 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
281.30 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Monitor AOC U27P2 27 inch 4K UHD IPS Professional Display with USB 3.2 Hub and E.. |
|
295.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
295.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
AOC P2 U27P2 LED display 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseliai 4K Ultra HD JuodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
309.34 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
309.34 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
AOC 68,6cm (27") U27P2 16:09 HDMI+DP+USB IPS 4K black | U27P2 | 4038986187.. |
|
313.80 €
|
B магазин enter24.eu |
AOC P2 U27P2 LED display 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseliai 4K Ultra HD Juoda |
|
324.97 €
|
B магазин senetic.lt |
AOC P2 U27P2 LED display 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseliai 4K Ultra HD JuodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
327.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
327.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
AOC P2 U27P2 LED display 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black |
|
336.84 €
|
B магазин baitukas.lt |
Monitorius AOC U27P2, IPS, 60 Hz, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
339.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius AOC U27P2, IPS, 60 Hz, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
339.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
AOC P2 U27P2 LED display 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseliai 4K Ultra HD Juoda |
|
347.13 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
347.13 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
AOC P2 U27P2 LED display 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD Black |
|
347.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
347.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 14:31
! Сообщить об ошибке| Марка | AOC |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4038986187343 |
| Gamintojo kodas | u27p2 |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp), usb-c |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3840 x 2160 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° / 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.155mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light |
| Matmenys | w x h x d in mm: 613 x 515 x 227 (with stand); 613 x 363 x 60 (without stand); |
| Svoris | 7.1kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 39.5cm |
| Plotis | 61.4cm |
| Gylis | 20cm |
| Palaikomos technologijos | 4k |
| Energijos klasė | g |
| Žaidimų monitorius | - |
| Tipas | 4k monitorius |
| Показать больше | |





































































