Monitorius AOC Q32P2 цена
Monitorius AOC Q32P2 цена
AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED B..больше |
|
234.15 €
|
B магазин baitukas.lt |
AOC P2 Q32P2 kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pikseliai 2K Ultra.. |
|
241.42 €
|
B магазин senetic.lt |
Monitorius AOC Q32P2, IPS, 75 Hz, 31.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 282.9 € |
|
248.68 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius AOC Q32P2 31,5 colio IPS QHD 2560x1440 16:9 1000:1 250cd/m2 75Hz 4ms .. |
|
248.68 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
248.68 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Monitorius AOC Q32P2, IPS, 75 Hz, 31.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 282.9 € |
|
248.68 €*
|
B магазин 1a.lt |
AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED B.. |
|
266.97 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
266.97 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
AOC Q32P2 31,5 colio IPS QHD 75Hz 4msPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
268.24 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
268.24 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
AOC P2 Q32P2 computer monitor, 80 cm (31.5"), 2560 x 1440 pixels, 2K Ultra HD LE.. |
|
268.25 €
|
B магазин smartech.ee |
AOC Q32P2 31.5" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 44.74 eur/mėn |
|
268.42 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
268.42 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
AOC P2 Q32P2 computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Bl.. |
|
269.31 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
269.31 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
AOC P2 Q32P2 kompiuterio monitorius 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pikseliai 2K Ultra.. |
|
269.74 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
269.74 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
AOC Q32P2, 31.5" Q32P2 |
|
274.05 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
274.05 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
AOC Q32P2 31,5 colio IPS QHD 75Hz 4msIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
284.33 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
284.33 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:34
! Сообщить об ошибке| Марка | AOC |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4038986118170 |
| Gamintojo kodas | q32p2 |
| Įstrižainė | 31.5" |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | 3.5 mm, usb 3.2 |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 2560 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 75hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° / 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.2737mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi kabelis, displayport kabelis |
| Svoris | 9.5kg |
| Kolonėlės | 2 x 3 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 43.42cm |
| Plotis | 73.02cm |
| Gylis | 27.5cm |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |































































