Monitorius AOC CU34G2X цена
Monitorius AOC CU34G2X цена
На данный момент не является товар продавцы.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
-
Поделиться Facebook
-
Копировать ссылку
Ссылка скопирована
Ранее сохранившийся предложения (54)
AOC G2 CU34G2X/BK kompiuterio monitorius 86,4 cm (34 colių) 3440 x 1440 pikselių.. |
|
302.27 €
|
распроданоintop.lt |
Monitorius AOC G2 CU34G2X/BK, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, Quad HD, LED, 1.. |
|
312.75 €
|
распроданоprintera.lt |
AOC CU34G2X 144Hz lenktas GAMING LED monitorius su VA ir AMD FreeSync technologi.. |
|
312.79 €
|
распроданоskytech.lt |
AOC, Ekranas CU34G2X / BK 34 colių VA 144Hz 1ms HDMIx2 DP aukščio reguliavimas |
|
314.79 €
|
распроданоreshop.pro |
Monitorius AOC Gaming Monitor CU34G2X 34 ", VA, QHD, 3440 x 1440 pixels, 21:9, 1.. |
|
321.99 €
|
распроданоogmina.lt |
AOC | Gaming Monitor | CU34G2X | 34 " | VA | QHD | 21:9 | 144 Hz | 1 ms | 3440 x.. |
|
323.16 €
|
распроданоmaziausiakaina.lt |
AOC | Gaming Monitor | CU34G2X | 34 " | VA | QHD | 21:9 | 144 Hz | 1 ms | 3440 x.. |
|
324.52 €
|
распроданоrpc.lt |
AOC | Gaming Monitor | CU34G2X | 34 " | VA | QHD | 21:9 | 144 Hz | 1 ms | 3440 x.. |
|
329.10 €
|
распродано1stop.lt |
86cm/34'' (3440x1440) AOC CU34G2X/BK Gaming 21:9 1ms 144Hz 2xHDMI DisplayPort VE.. |
|
333.00 €
|
распроданоitwork.lt |
AOC Gaming Monitor CU34G2X 34 ", VA, QHD, 3440 x 1440 pixels, 21:9, 1 ms, 300 cd.. |
|
341.80 €
|
распроданоsmartonly.eu |
AOC G2 CU34G2X/BK LED display 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pikseliai Quad HD Juoda,.. |
|
347.39 €
|
распроданоdigimart.lt |
Monitorius AOC CU34G2X/BK 34inch/Gaming/Curved/WQHD/3440x1440/VA/144 Hz/4 ms/Fre.. |
|
359.00 €
|
распроданоbekredito.lt |
AOC Gaming Monitor CU34G2X 34 , VA, QHD, 3440 x 1440 pixels, 21:9, 1 ms, 300 cd.. |
|
372.72 €
|
распроданоerno.lt |
AOC G2 CU34G2X/BK computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Quad HD LED .. |
|
400.05 €
|
распроданоtrajektorija.lt |
|
Technoaura.lt
|
Monitorius AOC CU34G2X |
|
400.36 €
|
распроданоtechnoaura.lt |
AOC G2 CU34G2X/BK kompiuterio monitorius 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pikselia.. |
|
404.40 €
|
распроданоfrog.ee |
LCD Monitor|AOC|CU34G2X/BK|34"|Gaming/Curved|Panel VA|3440x1440|21:9|144Hz|1 ms|.. |
|
427.46 €
|
распроданоmkprekyba.lt |
LCD Monitor, AOC, CU34G2X/BK, 34", Gaming/Curved, Panel VA, 3440x1440, 21:9, 144.. |
|
432.07 €
|
распроданоkmobiles.lt |
AOC Gaming Monitor CU34G2X 34 ", VA, QHD, 3440 x 1440 pixels, 21:9, 1 ms, 300 cd.. |
|
450.79 €
|
распроданоpenki.lt |
AOC | Gaming Monitor | CU34G2X | 34 " | VA | QHD | 21:9 | 144 Hz | 1 ms | 3440 x.. |
|
450.80 €
|
распроданоelektrika.lv |
Display CU34G2X/ BK 34 inch VA 144Hz 1ms HDMIx2 DP Height Adjustment Monitorius |
|
451.72 €
|
распроданоmdata.lt |
Monitorius AOC CU34G2X/BK 34inch/Gaming/Curved/WQHD/3440x1440/VA/144 Hz/4 ms/Fre.. |
|
484.92 €
|
распроданоvarle.lt |
AOC G2 CU34G2X/BK kompiuterio monitorius 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pikseliai Qua.. |
|
491.89 €
|
распроданоsenetic.lt |
AOC Gaming Monitor CU34G2X 34 ", VA, QHD, 3440 x 1440 pixels, 21:9, 1 ms, 300 cd.. |
|
494.26 €
|
распроданоtviranga.lt |
AOC Gaming Monitor CU34G2X 34 ", VA, QHD, 3440 x 1440 pixels, 21:9, 1 ms, 300 cd.. |
|
519.09 €
|
распроданоocpc.lt |
AOC G2 CU34G2X/BK kompiuterio monitorius 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pikseliai Qua.. |
|
519.46 €
|
распроданоbaitukas.lt |
История цена изменений - Monitorius AOC CU34G2X

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Monitorius AOC CU34G2X
Информация
| Марка | AOC |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4038986117005 |
| Gamintojo kodas | cu34g2x |
| Įstrižainė | 34" ~86.4cm |
| Maksimali raiška | 3440 x 1440 |
| LCD tipas | va |
| Vaizdo jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | usb 3.0, 3.5 mm |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | nėra |
| Tipas | va |
| Kontrastas | 80m:1 (80 000 000:1) |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 144hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° / 178° |
| Vaizdo proporcijos | 21:9 |
| Taško dydis | 0.2745mm |
| Lenktas ekranas | + |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100, laisvai statomas |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | aukščio reguliavimas (13 cm) |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi kabelis, displayport kabelis |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Matmenys | 52.8 x 80.8 x 23.7 cm |
| Svoris | 8.1kg |
| Distancinio valdymo galimybė | nėra |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas, nukreipimo kampo reguliavimas, aukščio reguliavimas, karkasinis dizainas, nuimamas pagrindas |
| Aukštis | 52.8cm |
| Plotis | 80.8cm |
| Gylis | 23.7cm |
| Palaikomos technologijos | osd, freesync |
| Energijos klasė | g |
| Žaidimų monitorius | + |
| Показать больше Показать меньше | |





















































Rokas U.
2024-02-14 10:47:51
Kainos atžvilgiu žiurint į kitus 34" ultrawide monitorius, apsimoka, 144hz ant 3440xz1440 už tokia kainą, yra super, tikrai rekomenduočiau.