Monitorius AOC 27P2Q цена
Monitorius AOC 27P2Q цена
AOC 27P2Q 27" IPS 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.39 eur/mėn |
|
123.85 €
|
B магазин rde.lt |
AOC P2 27P2Q LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD Black |
|
128.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
128.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitorius AOC 27P2Q 27 colių Full HD monitoriai USB VGA DVI HDMIбольше |
|
128.83 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
128.83 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
AOC P2 27P2Q computer monitor |
|
132.70 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
132.70 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
"68,6cm/27"" (1920 x 1080) AOC 27P2Q Full HD 4ms IPS HDMI VGA DVI DP USB 16:9 Bl..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
133.97 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
133.97 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
"68,6cm/27"" (1920 x 1080) AOC 27P2Q Full HD 4ms IPS HDMI VGA DVI DP USB 16:9 Bl..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
140.67 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
140.67 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
AOC P2 27P2Q LED display 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pikseliai „Full HD“ Juoda |
|
143.93 €
|
B магазин senetic.lt |
AOC 27P2Q LED display 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD Black |
|
146.91 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
146.91 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Monitorius - AOC 27P2Q 27" Full HD LED Ekranas 1920 x 1080 Juodasбольше |
|
158.48 €
|
B магазин marsietis.lt |
AOC | LED Monitor | 27P2Q | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 x 1080.. |
|
197.04 €
|
B магазин complius.lt |
AOC 27P2Q 27inch monitor |
|
198.95 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
198.95 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Monitorius AOC P2 27P2Q, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 4 ms, .. |
|
201.78 €
|
B магазин printera.lt |
AOC 27P2Q, 27" 27P2Q |
|
203.52 €
8 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 8 раб. дн. |
203.52 €
8 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 8 раб. дн. |
AOC 27P2Q 27inch full HD monitors USB VGA DVI HDMI |
|
208.41 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
208.41 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
AOC 27P2Q 27" FHD IPS HAS DP/HDMI/DVI/VGALizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
218.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
AOC 27P2Q LED ekranas 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ juodas |
|
235.64 €
|
B магазин freyo.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 16:22
! Сообщить об ошибке| Марка | AOC |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4038986187329 |
| Gamintojo kodas | 27p2q |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, vga, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | dvi, displayport, 1 x usb 3.2 type b, vga (d-sub) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 (dinaminis: 80000000:1) |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | -hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.311 mmmm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija; low blue light; amd freesync; pivot (90°); 3 pusių berėmis dizainas |
| Svoris | 5.41kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas, aukščio reguliavimas, nuimamas pagrindas, pasukamas monitoriaus pagrindas |
| Aukštis | 54.4cm |
| Plotis | 61.3cm |
| Gylis | 5.1cm |
| Energijos klasė | e |
| Komplektacija | monitorius, stovas |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius, didelis monitorius |
| Показать больше | |











































































