Monitorius AOC 24P2Q цена
Monitorius AOC 24P2Q цена
AOC 24P2Q LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black |
|
183.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
183.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
AOC 24P2Q 23.8" IPS 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.43 eur/mėn |
|
214.30 €
|
B магазин rde.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 18:39
! Сообщить об ошибке| Марка | AOC |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4038986147293 |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, vga, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | 3.5 mm |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 75hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° / 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.2745 x 0.2745mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light |
| Komplekte yra kabeliai | vga kabelis, audio kabelis, hdmi kabelis, displayport kabelis |
| Svoris | 4.68kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | aukščio reguliavimas |
| Aukštis | 32.6cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 5cm |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |


































































