Dulkių siurblys Amica VM2062 цена
Dulkių siurblys Amica VM2062 цена
Vacuum cleaner FEN TURBO VM2062 |
|
81.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
81.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dulkių siurblys FEN TURBO VM2062Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
81.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
81.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Dulkių Siurblys - Amica VM2062 Turbo 900W Mėlynasбольше |
|
82.36 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
82.36 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Amica Fen Turbo VM2062 Blue dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.75 eur/mėn |
|
82.52 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
82.52 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Amica Fen Turbo VM 2062, Blue 1190203 |
|
85.18 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
85.18 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Dulkių siurblys FEN TURBO VM2062Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
85.88 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
85.88 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Dulkių siurblys FEN TURBO VM2062больше |
|
89.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
89.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Amica VM 2062 Fen Turbo 3 L Cilindrinis dulkių siurblys Sausa 900 W Dulkių maiša.. |
|
97.71 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
97.71 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 05:36
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 5906006909215 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 900w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Energijos efektyvumo klasė | b |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | d |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 24cm |
| Plotis | 31cm |
| Gylis | 43cm |
| Svoris | 7kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | hepa 13 |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 8m |
| Guminiai ratukai | + |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Filtrų tipas | hepa h13 |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |




































