Gartraukis Amica OSC6112I цена
Gartraukis Amica OSC6112I цена
Amica 1160950Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.0 € |
|
75.49 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Amica OSC6112I, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.9 € |
|
75.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
Amica OSC6112I cooker hood Stainless steel 178 m³/h |
|
75.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
75.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica 1160950Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.0 € |
|
75.49 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Amica OSC6112I, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.9 € |
|
75.49 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gartraukis Amica OSC6112I, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.9 € |
|
75.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
Amica OSC6112I gartraukis Nerūdijantis plienas 178 m³/h |
|
78.88 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
78.88 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Amica Osc6112i Daugiafunkcinis Gaubtas |
|
96.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
96.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-28 12:48
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 5906006609504 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 53db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 1 |
| Aukštis | 13cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 50.5cm |
| Svoris | 5kg |
| Laido ilgis | -m |
| Savybės | su riebalų filtru |
| Показать больше | |


































