Gartraukis Amica OSC5112I цена
Gartraukis Amica OSC5112I цена
Gartraukis Amica OSC5112I, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
79.36 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Amica 1160949Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 98.99 € |
|
79.36 €*
|
B магазин pigu.lt |
Amica OSC5112I Stainless steel 173 m³/h |
|
74.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
74.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
"amica" Gartraukis Osc5112i |
|
77.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
77.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Gartraukis Amica OSC5112I, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
79.36 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Amica OSC5112I, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
79.36 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gartraukis Amica 1160949Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 98.99 € |
|
79.36 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis - Amica OSC5112I, Nerūdijančiojo Plieno 184 m³/h |
|
79.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
79.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-28 12:48
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 590600660949 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | osc5112i |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | g |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 65db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Aukštis | 13cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 50.5cm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | slider valdymas; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Показать больше | |



























