Šaldytuvas Amica FK3506D.2F цена
Šaldytuvas Amica FK3506D.2F цена
Amica šaldytuvas-šaldiklis FK3506D.2F(E) |
|
485.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
485.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica FK3506D.2FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 617.0 € |
|
492.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Amica šaldytuvas-šaldiklis FK3506D.2F(E) |
|
485.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
485.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica FK3506D.2FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 617.0 € |
|
492.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Fridge-freezer FK3506D.2F(E) |
|
555.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
555.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 04:49
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006952686 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 246kwh |
| Bendra talpa | 322l |
| Šaldytuvo talpa | 226l |
| Šaldiklio talpa | 96l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 7val. |
| Užšaldymo galia | 4.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 185.5cm |
| Gylis | 63.5cm |
| Svoris | 63kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kita | juodo stiklo fasadas |
| Показать больше | |
























