Šaldytuvas Amica FD2355.4 цена
Šaldytuvas Amica FD2355.4 цена
Amica FD2355.4Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
275.81 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-12 17:41
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006932015 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 222kwh |
| Bendra talpa | 211l |
| Šaldytuvo talpa | 170l |
| Šaldiklio talpa | 41l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 145cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 39kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita | 3 šaldytuvo lentynos |
| Lentynos | 3 |
| Показать больше | |























