Šaldytuvas Amica FD207.4 цена
Šaldytuvas Amica FD207.4 цена
Šaldytuvas AMICA FD207.4(E) šaldytuvo-šaldiklio derinys |
|
285.90 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
285.90 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
AMICA FD207.4(E) šaldytuvo-šaldiklio derinysKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 327.0 € |
|
286.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Amica šaldytuvas Fd207.4e |
|
291.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
291.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
AMICA FD207.4(E) fridge-freezer combination |
|
307.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
307.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica FD207.4(E) fridge-freezer |
|
309.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
309.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-06 01:09
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006712006 |
| Gamintojo kodas | fd2074 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 227kwh |
| Bendra talpa | 138l |
| Šaldytuvo talpa | 98l |
| Šaldiklio talpa | 40l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 21val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 47.4cm |
| Aukštis | 128.2cm |
| Gylis | 49.8cm |
| Svoris | 35kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Lentynos | 3 |
| Показать больше | |






























