Mikrobangų krosnelė Amica AMGF20M1GS цена
Mikrobangų krosnelė Amica AMGF20M1GS цена
Amica AMGF20M1GS microwave Countertop Grill microwave 20 L 700 W Black, Silver |
|
81.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
81.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Mikrobangų Krosnelė - Amica 20 L 700 W Juoda/Sidabrinė |
|
84.02 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
84.02 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica AMGF17M1GSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.99 € |
|
84.09 €*
|
B магазин pigu.lt |
Amica AMGF20M1GS, Black/Silver 1103134 |
|
85.98 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
85.98 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
Amica AMGF20M1GS mikrobangų krosnelė Stalviršio mikrobangų krosnelė su griliu 20.. |
|
91.02 €
|
B магазин freyo.lt |
Laisvai Pastatoma Mikrobangų Krosnelė Amica Amgf20m1gs (700 W / 20 L / Juodai Si.. |
|
113.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
113.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 14:47
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 5906006031343 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.2cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 33.7cm |
| Talpa | 17l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 900w |
| Besisukantis padėklas | 245cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Показать больше | |




































