Šaldytuvas Amica 2995.2FT цена
Šaldytuvas Amica 2995.2FT цена
Šaldytuvas AMICA šaldytuvo-šaldiklio derinys FK 2995.2FT(E)больше |
|
451.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
451.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica FK 2995.2FT(E)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 533.0 € больше |
|
454.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
"amica" šaldytuvas Fk2995.2fteбольше |
|
427.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
427.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
AMICA fridge-freezer combination FK 2995.2FT(E) | 1194335 | 5906006943356 |
|
440.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Šaldytuvas Amica 2995.2FT(E)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
451.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
451.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldytuvas AMICA šaldytuvo-šaldiklio derinys FK 2995.2FT(E)больше |
|
451.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
451.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas Amica 2995.2FT(E)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
454.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
454.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Amica FK 2995.2FT(E)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 533.0 € больше |
|
454.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis AMICA FK 2995.2FT(E) |
|
455.12 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
455.12 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Amica Šaldytuvas Amica FK2995.2FT(E)больше |
|
488.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
488.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Šaldytuvas Amica Chłodziarko-zamrażarka FK2995.2FT(E) | 1194335 | 5906006943356больше |
|
510.45 €
|
B магазин enter24.eu |
AMICA fridge-freezer combination FK 2995.2FT(E)больше |
|
553.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
553.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:04
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006943356 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 188kwh |
| Bendra talpa | 200l |
| Šaldytuvo talpa | 181l |
| Šaldiklio talpa | 63l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 181cm |
| Gylis | 57.6cm |
| Svoris | 53kg |
| Показать больше | |





























