Alpine SWT-12S4 цена
Alpine SWT-12S4 цена
Alpine SWT-12S4, juodasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
95.49 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
95.49 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Žemų dažnių kolonėlė Alpine Bass Reflex Tube (12'') |
|
129.99 €
15-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 15-17 раб. дн. |
129.99 €
15-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 15-17 раб. дн. |
Alpine SWT-12S4, juodasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
95.49 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
95.49 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Subwoofer Alpine SWT-12S4 (juodos spalvos) |
|
111.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
111.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Alpine SWT-12S4, 1000W 12“ (30cm) žemų dažnių garsiakalbis cilindrinėje ventiliu.. |
|
120.00 €
|
B магазин autogarsas.lt |
Alpine, SWT-12S4 žemų dažnių kolonėlė |
|
124.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
124.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Žemų dažnių kolonėlė Alpine Bass Reflex Tube (12'') |
|
129.99 €
15-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 15-17 раб. дн. |
129.99 €
15-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 15-17 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-05 09:05
! Сообщить об ошибке| Марка | ALPINE |
| Категория | Звуковые колонки |
| Продукт код | 4958043543946 |
| Garsiakalbio tipas | Žemųjų dažnių garsiakalbiai |
| Galia | 300w |
| Varža | 4ohm |
| Dažnis | 28 - 200hz |
| Jautrumas | 92db/w (1m)db |
| Matmenys | Ø 324 x 660 mm |
| Kita | ventiliuojamos konstrukcijos dėžė 12” (30cm) aukštos kokybės žemų dažnių garsiakalbis 1000w pikinė galia 300w rms galia matmenys: Ø 324 x 660 mm atkuriamų dažnių juosta: 28-200hz garsiakalbio varža: 4 Ω jautrumas: 92db/w (1m) |
| Svoris | 10,23kg |
| Komplektuojami garsiakalbiai | 1vnt. |
| Komplektacija | komplektacijoje yra tvirtinimo kronšteinai ir diržai. tvirtos garsiakalbio apsaugos grotelės. |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |



























