Alpina AL1 3820 LI цена
Alpina AL1 3820 LI цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | ALPINA |
| Категория | Аккумуляторные газонокосилки |
| Продукт код | 8008984841079 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | 550ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | 20v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 38cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 40l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 12.23kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |














