Televizorius Allview 43iPlay6200-U цена
Televizorius Allview 43iPlay6200-U цена
Allview 43iPlay6200 43iPlay6200-U |
|
182.44 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
182.44 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Allview |
|
191.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
191.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Allview 43iPlay6200-U | 43 | Smart TV | VIDAA OS | UHD |
|
198.66 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
198.66 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Televizorius AllView 43iPlay6200-U, 43 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.9 € |
|
198.66 €*
|
B магазин senukai.lt |
Televizorius AllView 43iPlay6200-U, 43 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.9 € |
|
198.66 €*
|
B магазин 1a.lt |
Allview Televizorius Allview |
|
209.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
209.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:14
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLVIEW |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 5948790018452 |
| Modelis | 43iplay6200-u |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 50kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb -t/t2, dvb -s/s2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | 6.8kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 16w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 2 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, amazon prime video, disney+ |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | vidaa os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 55.48cm |
| Plotis be stovo | 95.45cm |
| Aukštis su stovu | 60.2cm |
| Plotis su stovu | 95.45cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Показать больше | |










































