Gartraukis Allenzi S4 PLUS 60 цена
Gartraukis Allenzi S4 PLUS 60 цена
Allenzi S4 60 Black PlusKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 177.0 € больше |
|
158.80 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Allenzi S4 60 Juodas PLUSбольше |
|
158.80 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
158.80 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
ALLENZI S4 PLUS 60 BL Gartraukis - Turime sandėlyjeVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
159.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
159.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis ALLENZI S4 PLUS 60 BLYra sandėlyje. больше |
|
159.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
159.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi S4 PLUS 60 BL |
|
164.36 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
164.36 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi S4 PLUS 60 BLNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė |
|
185.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
ALLENZI S4 PLUS 60 BL |
|
190.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
190.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:00
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8022888250009 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | s4 plus 60 bl |
| Energijos sunaudojimas per metus | 77.3kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 16.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 40lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 72 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 263m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 800m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 46-64db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 560m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | cinkuotas plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 23cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 25.8cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Matmenys | 600 x 258 x 230mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | laikmatis; oro gryninimo funkcija; booster funkcija; filtro užsikimšimo garsinis signalas |
| Laido ilgis | 1m |
| Показать больше | |





























