Kaitlentė Allenzi PR3020ET цена
Kaitlentė Allenzi PR3020ET цена
Elektrinė kaitlentė ALLENZI PR3020ET-B, dominoKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
119.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
ALLENZI PR3020ET-B1 PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
119.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
119.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Allenzi PR3020ET-B1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
119.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
119.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Allenzi PR3020ET-B1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
122.57 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
122.57 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Allenzi PR3020ET-B1 juoda įmontuojama elektrinė kaitlentė 2 skylių 30cmNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė |
|
124.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
Elektrinė domino kaitlentė Allenzi PR3020ET-B1Yra sandėlyje. |
|
124.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
124.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Kaitlentė Allenzi PR3020ET-B1 |
|
126.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
126.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
ALLENZI PR3020ET-B1 |
|
129.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
129.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 03:23
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8006600400020 |
| Gamintojo kodas | pr3020et-b1 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Kaitlentės tipas | elektrinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3000w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 52cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 5cm |
| Matmenys | 52 x 30 x 5cm |
| Svoris | -kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Kita informacija | 9 galingumo lygiai |
| Rėmelis | - |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Показать больше | |
























