Kaitlentė Allenzi PE29 цена
Kaitlentė Allenzi PE29 цена
Elektrinė kaitlentė ALLENZI PE 29AOKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 219 € |
|
149.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
ALLENZI PE29W |
|
180.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
180.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Allenzi CE30WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
185.13 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
185.13 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Kaitlentė Allenzi CE30W |
|
185.13 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
185.13 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Allenzi CE30WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
190.68 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
190.68 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Įmontuojama elektrinė kaitlentė Allenzi CE30W, balta spalvaYra sandėlyje. |
|
191.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
191.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 14:26
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8001663500014 |
| Gamintojo kodas | ce30 w |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3000w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.6cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Показать больше | |






























