Gartraukis Allenzi CH111 цена
Gartraukis Allenzi CH111 цена
Įmontuojamas gartraukis Allenzi CH111 BLACK 52Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
135.19 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
135.19 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi CH111 Juodas 52больше |
|
135.19 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
135.19 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Allenzi CH111 INOX 52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 186.0 € больше |
|
135.29 €*
|
B магазин pigu.lt |
ALLENZI CH111 INOX 52 GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! больше |
|
136.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
136.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Allenzi CH111 INOX 52Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
145.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
145.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:00
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8056457280474 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | ch 111 white 90 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 115kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 15.6 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 38lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 80.7 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 348m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 595m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 43-61db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.48w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 560m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 28.5cm |
| Plotis | 71.80cm |
| Gylis | 28.5cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | -kg |
| Matmenys | 516 x 276mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai; laikmatis; perimetrinis ištraukimas |
| Laido ilgis | 1m |
| Показать больше | |















