Gartraukis Allenzi S3 60 WHS цена
Gartraukis Allenzi S3 60 WHS цена
Įmontuojamas gartraukis Allenzi S3 60 WHS, balta spalvaYra sandėlyje. |
|
167.50 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
167.50 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
ALLENZI S3 PLUS 60 WHS GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
169.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
169.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi S3 60 WHSNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė |
|
170.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
Gartraukis Allenzi S3 60 WHS | S360WHS |
|
175.50 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
175.50 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi S3 60 WHSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
179.99 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
179.99 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi S3 60 WHS |
|
179.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
179.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi S3 60 WHSIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
185.39 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
185.39 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Allenzi S3 60 WHSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 240.0 € |
|
191.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
ALLENZI S3 60 WHS |
|
220.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
220.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 12:31
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8022888250010 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | s3 60 whs |
| Energijos sunaudojimas per metus | 77.3kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 16.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 40lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 72 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 263m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 800m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 46-64db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 560m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | cinkuotas plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 23cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 25.8cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Matmenys | 600 x 258 x 230mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | ekranėlis, laikmatis; filtro užterštumo indikatorius.; led apšvietimas; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1m |
| Показать больше | |





























