AL-KO Moweo 46.5 цена
AL-KO Moweo 46.5 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2024-08-23 10:29
! Сообщить об ошибке| Марка | AL-KO |
| Категория | Аккумуляторные газонокосилки |
| Продукт код | 4003718353945 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36v |
| Akumuliatoriaus talpa | 4ah |
| Pjovimo plotis | 46cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 7 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 70l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plieninis |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 400m² |
| Kolekcija | energyflex |
| Funkcijos | Žolės surinkimas |
| Показать больше | |


















