Projektorius Acer X1827 цена
Projektorius Acer X1827 цена
Acer X1827 DLP 4K UHD 16:9 projector 4000 lumens HDMI/VGA 3D Ready | MR.JWK11.00.. |
|
843.45 €
|
B магазин multo.eu |
Acer X1827 projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 145.46 eur/mėn |
|
872.73 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
872.73 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Acer Projektorius X1827 |
|
872.73 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
872.73 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Acer X1827 Standard throw projector 4000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) White |
|
872.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
872.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
X1827, 4000 ANSI Lumen, DLP, 2160p (3840x2160) |
|
947.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
947.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:08
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 4711121577826 |
| Tipas | lempa |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Kontrastas | 10000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 4000 |
| Jungtys | vga, composite in, audio in, usb 2.0, s/pdif in, 2 x hdmi |
| Išvesties jungtys | audio out |
| Spalvų sistema | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Projektoriaus lempa | 1 |
| Galia | 310w |
| Svoris | 3.1kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 5000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kita informacija | 3d palaikymas |
| Pakuotės turinys | valdymo pultelis |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Artinimas, kartais | 1.65:1 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | + |
| DVI | - |
| Aukštis | 113.7mm |
| Plotis | 313mm |
| Gylis | 240mm |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Показать больше | |






































