Projektorius Acer X1526 цена
Projektorius Acer X1526 цена
Acer X1526Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559.0 € |
|
484.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Projektorius Acer X1526 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | Baltas |
|
486.25 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
486.25 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Acer X1526 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | MR.JX911.001 | 47.. |
|
490.65 €
|
B магазин multo.eu |
Acer X1526 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | MR.JX911.001 |
|
491.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
491.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Acer X1526 DLP Projector, FHD, 1920 x 1080, 4000lm, 10000:1, White | AcerPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
493.55 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
493.55 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Acer X1526 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | MR.JX911.001 | 471.. |
|
497.40 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Acer X1526 DLP Projector, FHD, 1920 x 1080, 4000lm, 10000:1, White | Acer |
|
500.81 €
|
B магазин printera.lt |
PROJECTOR X1526 4000 LUMENS/MR.JX911.001 ACER |
|
504.37 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
504.37 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Acer X1526 MR.JX911.001 |
|
508.25 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
508.25 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Acer X1526 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White |
|
511.69 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
511.69 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Acer X1526 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White |
|
517.74 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
517.74 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Acer X1526 DLP Projector, FHD, 1920 x 1080, 4000lm, 10000:1, White | AcerIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
518.23 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
518.23 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Acer X1526 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | WhiteKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
519.62 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
519.62 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Acer X1526 DLP Projector, FHD, 1920 x 1080, 4000lm, 10000:1, White | Acer |
|
522.83 €
|
B магазин smartonly.eu |
Projektorius Acer X1526 Full HD (1920x1080) 4000 ANSI lumens White |
|
524.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Acer X1526 data projector Standard throw projector 4000 ANSI lumens DLP 1080p (1.. |
|
527.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
527.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Acer Projektorius MR.JX911.001 4000 ANSI liumenų, DLP, 1080p (1920x1080), Lempos.. |
|
531.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Acer X1526 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White MR.JX911.001 | 47114.. |
|
532.25 €
|
B магазин elektrika.lv |
Acer X1526 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | Whiteбольше |
|
597.58 €
|
B магазин electrobase.lt |
Acer X1526 - DLP projector - portable - 3D |
|
728.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
728.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 09:17
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 4711474035028 |
| Tipas | projektoriai |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Kontrastas | 10000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 4000 |
| Jungtys | rs-232, audio in, usb-a, hdmi |
| Spalvų sistema | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Projektoriaus lempa | 245 |
| Svoris | 2.6kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 4000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius |
| Jungties tipas | hdmi, rs 232, usb |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Artinimas, kartais | 1.1:1 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| Vaizdo technologija | dlp |
| Projekcijos atstumas - min. | 1m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 10m |
| Aukštis | 91mm |
| Plotis | 322mm |
| Gylis | 225mm |
| Показать больше | |



















































