Projektorius Acer PL6610T цена
Projektorius Acer PL6610T цена
Projektorius Acer PL6610TKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1869 € |
|
1779.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Projektorius Acer PL6610T, Baltos spalvos |
|
1836.19 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
1836.19 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Acer Projector PL6610T WUXGA DL 5500lm/200000:1/Lase/HD | MR.JR611.001 | 4710180.. |
|
1653.80 €
|
B магазин multo.eu |
Projector PL6610T WUXGA DL 5500lm/200000:1/Lase/HD | MR.JR611.001 | 4710180131321 |
|
1668.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Acer Projector PL6610 WUXGA DL 5500lm/200000:1/Lase/HD |
|
1679.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
1679.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Projektor PL6610 WUXGA DLP/ 5500lm/200000:1/Laser/HDMI | MR.JR611.001 | 47101801.. |
|
1688.30 €
|
B магазин enter24.eu |
Acer PL6610T White projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 292.00 eur/mėn |
|
1752.00 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
1752.00 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Projector PL6610T WUXGA DL 5500lm/200000:1/Lase/HDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1752.16 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
1752.16 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Projector PL6610T WUXGA DL 5500lm/200000:1/Lase/HD |
|
1756.58 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1756.58 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Acer PL6610T Projektorius didelėms patalpoms 5500 ANSI lumens DLP WUXGA (1920x12.. |
|
1760.73 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
1760.73 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Projektorius Acer PL6610TKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1869 € |
|
1779.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Projektorius Acer PL6610TKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1869 € |
|
1779.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Acer Beamer PL6610T A5500 Lumen DLP 16:10 WUXG |
|
1800.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1800.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Projektorius Acer PL6610T, Baltos spalvos |
|
1836.19 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
1836.19 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Projector PL6610T WUXGA DL 5500lm/200000:1/Lase/HDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1839.77 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
1839.77 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:22
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 4710180131321 |
| Tipas | lazerinis |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Kontrastas | 2000000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 5500 |
| Jungtys | hdmi |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 300 |
| Projektoriaus lempa | - |
| Svoris | 6kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 30000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Pakuotės turinys | projektorius, instrukcija, laidas |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | - |
| 3D funkcija | - |
| Aukštis | 117mm |
| Plotis | 374mm |
| Gylis | 302mm |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Показать больше | |



























