A4Tech ComfortFit HU-35 цена
A4Tech ComfortFit HU-35 цена
Laidinės ausinės A4Tech ComfortFit Stereo, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.99 € |
|
18.96 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės A4Tech ComfortFit Stereo, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.99 € |
|
18.96 €*
|
B магазин 1a.lt |
Ausinės A4Tech HU-35 Juodos (A4TSLU46718) |
|
18.96 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
18.96 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-25 14:12
! Сообщить об ошибке| Марка | A4TECH |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4711421952408 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | usb-a |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Jautrumas (dB/mW) | 102 |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant strėlės |
| Показать больше | |

































