A4Tech Bloody V9m цена
A4Tech Bloody V9m цена
A4Tech Bloody V9M, juodaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
29.96 €
|
B магазин pigu.lt |
Laidinė žaidimų pelė A4Tech V9M, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
30.87 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinė žaidimų pelė A4Tech V9M, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
30.87 €*
|
B магазин 1a.lt |
A4tech žaidimų pelė BLOODY V9M, iki 4000DPI, V-Track technologija, 160KB atminti..больше |
|
30.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
30.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 10:58
! Сообщить об ошибке| Марка | A4TECH |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 4711421945332 |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | laidinis, optinis |
| Mygtukai | 9 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 4000dpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Matmenys | 39 x 71 x 126mm |
| Svoris | 152g |
| Palaikomos technologijos | windows 7, windows 8, windows 8.1 |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Показать больше | |






































