A4-Tech KR-85 цена
A4-Tech KR-85 цена
A4Tech KR-85Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.49 € |
|
12.15 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinė kompiuterio klaviatūra A4Tech KR-85, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.89 € |
|
13.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
A4Tech KR-85 keyboard USB QWERTY US English Black |
|
11.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
11.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Keyboard KR-85 USB blackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
11.88 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
11.88 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
A4Tech A4TKLA19739 Klaviatūra KR-85 USBбольше |
|
11.88 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
11.88 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
A4Tech KR-85Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.49 € |
|
12.15 €*
|
B магазин pigu.lt |
Keyboard KR-85 USB blackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
12.59 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
12.59 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Laidinė kompiuterio klaviatūra A4Tech KR-85, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.89 € |
|
13.85 €*
|
B магазин 1a.lt |
A4Tech KR-85 klaviatūra10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
13.87 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
13.87 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Laidinė kompiuterio klaviatūra A4Tech KR-85, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.89 € |
|
13.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
A4Tech KR-85 klaviatūra USB QWERTY Anglų (JAV) Juoda |
|
14.29 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
14.29 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
A4Tech KR-85, USB, Eng A4TKLA19739 |
|
15.01 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
15.01 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
A4Tech KR-85 klaviatūra USB QWERTY Anglų (JAV) Juoda |
|
17.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
17.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
A4Tech KR-85 klaviatūra USB QWERTY Anglų (JAV) Juoda |
|
22.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
22.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:59
! Сообщить об ошибке| Марка | A4TECH |
| Категория | Клавиатуры |
| Продукт код | 4711421802116 |
| Gamintojo kodas | kr-85lt/en |
| Tipas | laidinė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | darbui |
| Mygtukų skaičius | -vnt. |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| Klaviatūros tipas | standartinė |
| Apšvietimas | - |
| Papildomi klavišai | skaičių blokas |
| Komplektacija | klaviatūra |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „bluetooth“ režimas, „mac“ kompiuteris su macos 10.12.4 ar naujesne versija. ios įrenginiai su ios 10.3 ar naujesne versija. |
| Palaikomos aplinkos | windows |
| Palaikomos technologijos | plug & play |
| Plotis | 47cm |
| Aukštis | 3cm |
| Gylis | 17.5cm |
| Svoris | 0.70kg |
| Показать больше | |


























































