Automobilinė kėdutė 4Baby Boost цена
Automobilinė kėdutė 4Baby Boost цена
Automobilinė kėdutė - paaukštinimas 4Baby Boost, 125-150 cmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.59 € больше |
|
27.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Autokėdutė-paaukštinimas 4Baby Boost, grafito sp., 22 - 36 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 46.9 € больше |
|
34.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
4Baby autokėdutė BOOST 125-150CM pilka I-SIZEбольше |
|
26.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
26.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
4Baby autokėdutė BOOST 125-150cm, šviesiai pilka, I-SIZEбольше |
|
26.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
26.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Automobilinė kėdutė - paaukštinimas 4Baby Boost, 125-150 cmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.59 € больше |
|
27.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
4Baby autokėdutė BOOST 125-150CM pilka I-SIZEYra sandėlyje. больше |
|
30.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
30.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Car seat - BOOST CUP - 125-150 cm - BLACKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
33.09 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
33.09 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Autokėdutė-paaukštinimas 4Baby Boost, grafito sp., 22 - 36 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 46.9 € больше |
|
34.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Autokėdutė-paaukštinimas 4Baby Boost, grafito sp., 22 - 36 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 46.9 € больше |
|
34.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 04:06
! Сообщить об ошибке| Марка | 4BABY |
| Категория | Автокресла |
| Продукт код | 5901691959064 |
| Svorio grupė | 2/3 (15-36 kg) |
| Kryptis | pagal važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | saugos diržai |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | - |
| Ūgio kategorija | 125-150 cm |
| Minimalus ūgis | 125cm |
| Maksimalus ūgis | 150cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |






















