Orkaitė Whirlpool WOI5S8HM1SBA kaina
Orkaitė Whirlpool WOI5S8HM1SBA kaina
WHIRLPOOL WOI5S8HM1SBA Orkaitė+DovanaMūsų gimtadienis – švęskime kartu, pirk pasitaręs, bus ramu! |
|
349.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Orkaitė Whirlpool WOI5S8HM1SBAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 420.0 € |
|
398.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė Whirlpool WOI5S8HM1SBA |
|
467.33 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
467.33 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 22:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8003437836404 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.9 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3450w |
| Aukštis | 59.7cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.4cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |
















