Orkaitė Whirlpool W6 OS4 4S1 kaina
Orkaitė Whirlpool W6 OS4 4S1 kaina
Orkaitė Whirlpool W6 OS4 4S1 PKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1052.0 € |
|
879.57 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė Whirlpool W6 OS4 4S1 P |
|
879.57 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
879.57 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 01:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8003437834660 |
| Savybės | laikmatis, teleskopiniai bėgeliai, grilis |
| Gamintojo kodas | w6 os4 4s1 p |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.91 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | orkaitė su garų funkcija, Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3650w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.4cm |
| Svoris | 40.5kg |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | 2450kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 2vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | - |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | + |
| Funkcijos | elektrinis grilis, apatinis šildytuvas + viršutinis šildytuvas, apatinis šildymas |
| Priedai | 2 kepimo indai, 2 grotelės |
| Rodyti daugiau | |























