Orkaitė Whirlpool OMR58HU1X kaina
Orkaitė Whirlpool OMR58HU1X kaina
Orkaitė Whirlpool OMR58HU1XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 482.0 € |
|
299.75 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė Whirlpool OMR58HU1X |
|
315.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
315.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Oven OMR58HU1X |
|
273.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
273.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Orkaitė Whirlpool OMR58HU1XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 482.0 € |
|
299.75 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė Whirlpool OMR58HU1X |
|
315.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
315.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Whirlpool Omr58hu1x įmontuojama Orkaitė |
|
364.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
364.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 00:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8003437939280 |
| Savybės | laikmatis, teleskopiniai bėgeliai |
| Gamintojo kodas | omr58hu1x |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 0.89 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2900w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 55.1cm |
| Svoris | 27.6kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 8 |
| Priedai | 1 grotelės, 2 kepimo skardos |
| Rodyti daugiau | |


























