Vonios spintelė Cersanit PILLAR ARSENA, balta
Vonios spintelė Cersanit PILLAR ARSENA, balta
Vonios spintelė Cersanit PILLAR ARSENA, baltaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 315 € |
|
148.50 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Spintelė Cersanit PILLAR ARSENA baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 325.0 € |
|
165.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vonios spintelė Cersanit PILLAR ARSENA, baltaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 315 € |
|
148.50 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Spintelė Cersanit PILLAR ARSENA baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 325.0 € |
|
165.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 12:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EUROLIUX |
| Kategorija | Vonios spintelės |
| Prekės kodas | 2037620063007 |
| Spintelės tipas | aukštos, siauros |
| Tipas | pastatomos vonios spintelės |
| Savybės | - |
| Stilius | praktiškas |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 30cm |
| Aukštis | 172.5cm |
| Gylis | 30cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |


















