Virtuvinė spintelė plautuvei MD18, ruda/balta
Virtuvinė spintelė plautuvei MD18, ruda/balta
Spintelė plautuvei MD18 buk bialyYra sandėlyje. |
|
74.25 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
74.25 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Virtuvinė spintelė plautuvei MD18, ruda/baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 94.0 € |
|
75.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Spintelė plautuvei MD18 buk baltas |
|
75.00 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
75.00 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 09:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EUROLIUX |
| Kategorija | Virtuvinės spintelės |
| Prekės kodas | 2180000100004 |
| Tipas | pastatomos virtuvės spintelės |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Savybės | spintelės su durelėmis, spintelės plautuvei |
| Stilius | praktiškas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 50cm |
| Kilmės šalis | Lietuva |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
















