Virtuvės kėdė Kadax, 43,5 cm, ruda kaina
Virtuvės kėdė Kadax, 43,5 cm, ruda kaina
KADAX medinė virtuvės kėdė 43,5 cm Alksnio masyvo |
|
41.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
41.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-22 10:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | KADAX |
| Kategorija | Virtuvės kėdės |
| Prekės kodas | 5903699489314 |
| Tipas | taburetės |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 44cm |
| Plotis | 30.5cm |
| Aukštis | 44cm |
| Gylis | 30.5cm |
| Pardavėjo šalis | kita |














