Verbatim Store n Save 2TB kaina
Verbatim Store n Save 2TB kaina
Verbatim Store 'n' Save išorinis kietasis diskas 2 TB USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) .. |
|
98.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
98.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
"verbatim" išorinis kietasis diskas, "store n save", 3,5", usb 3.0 (3.2 gen 1), ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 125.0 € |
|
103.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Verbatim Store n Save - Festplatte - 2TB - extern (Stationär) - USB3.0 - Schwarz.. |
|
104.08 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
104.08 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Verbatim Store n Save 3,5 2TB USB 3.0 Gen 2 |
|
109.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
109.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Verbatim Store ®n® Save 2TB 3.5" Black 47683 išorinis kietasis diskas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.37 eur/mėn |
|
110.24 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
110.24 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERBATIM |
| Kategorija | Išorinės SSD, HDD laikmenos |
| Prekės kodas | 0023942476832 |
| Gamintojo kodas | 47683 |
| Disko tipas | hdd |
| Talpa | 2000gb |
| Disko dydis coliais | 3.5" |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | usb 3.0 |
| Aukštis | 49mm |
| Plotis | 118mm |
| Gylis | 19.2mm |
| Svoris | 1kg |
| Pakuotės turinys | laidas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



















