Verbatim Store n Go 256GB kaina
Verbatim Store n Go 256GB kaina
Verbatim Store ®n® Go 256GB USB 3.2 53249 SSD diskas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
56.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
56.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
ssd diskas "verbatim" 2,5", išorinis usb 3.2 gen 1, 256 gb, "store n go", 53249,..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 66.9 € |
|
56.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Verbatim Store n Go 256GB Portable SSD USB 3.2 |
|
74.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
74.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 17:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERBATIM |
| Kategorija | Išorinės SSD, HDD laikmenos |
| Prekės kodas | 002394247623 |
| Disko tipas | ssd |
| Talpa | 256gb |
| Disko dydis coliais | 2.5" |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Aukštis | 13mm |
| Plotis | 50mm |
| Gylis | 93mm |
| Svoris | -kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |















