Veidrodis F941, su LED apšvietimu kaina
Veidrodis F941, su LED apšvietimu kaina
Veidrodis F941 su LED apšvietimuYra sandėlyje. |
|
134.64 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
134.64 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Veidrodis F941 su LED apšvietimuKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 159.0 € |
|
136.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Veidrodis F941 su LED apšvietimu |
|
136.00 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
136.00 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 12:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EUROLIUX |
| Kategorija | Vonios kambario veidrodžiai |
| Prekės kodas | 2009410100001 |
| Apšvietimas | + |
| Medžiaga | stiklas |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 60cm |
| Gylis | 0.25cm |
| Stilius | modernus |
| Kilmės šalis | kinija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |

















