Veidrodis F901, su LED apšvietimu kaina
Veidrodis F901, su LED apšvietimu kaina
Veidrodis F901 su LED apšvietimuKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139 € |
|
89.09 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Veidrodis F901 su LED apšvietimuKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
98.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Veidrodis F901 su LED apšvietimuKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139 € |
|
89.09 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Veidrodis F901 su LED apšvietimuYra sandėlyje. |
|
98.01 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
98.01 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Veidrodis F901 su LED apšvietimuKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
98.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Veidrodis F901 su LED apšvietimu |
|
99.00 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
99.00 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 12:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EUROLIUX |
| Kategorija | Vonios kambario veidrodžiai |
| Prekės kodas | 2090100109770 |
| Apšvietimas | + |
| Medžiaga | stiklas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 80cm |
| Gylis | 4cm |
| Stilius | praktiškas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |



















