Veidrodis Brooklyn BRM-55, baltas kaina
Veidrodis Brooklyn BRM-55, baltas kaina
Pakabinamas veidrodis su lentynėle BROOKLYN BRM-55 baltasKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 209 € |
|
92.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Pakabinamas veidrodis su lentynėle BROOKLYN BRM-55 baltasYra sandėlyje. |
|
110.88 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
110.88 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Pakabinamas veidrodis su lentynėle BROOKLYN BRM-55 baltas |
|
112.00 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
112.00 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-28 13:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EUROLIUX |
| Kategorija | Vonios kambario veidrodžiai |
| Prekės kodas | 4820142278688 |
| Tipas | pakabinami veidrodžiai |
| Stilius | praktiškas |
| Medžiaga | stiklas, medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 12cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Apšvietimas | + |
| Rėmas | + |

















