Vandens čiuožykla Feber, 152 cm kaina
Vandens čiuožykla Feber, 152 cm kaina
Čiuožykla Feber Garden SlidePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
72.24 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
72.24 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
FEBER Garden Slide "Plus" Vanduo Slide 152 cm |
|
78.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
78.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
FEBER Plus čiuožykla – su vandens pajungimu, 152 cm ilgio |
|
99.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
FEBER čiuožykla vaikams su vandens funkcija 152 cm |
|
106.89 €
7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 7 d.d. |
106.89 €
7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 08:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FEBER |
| Kategorija | Čiuožyklos |
| Prekės kodas | 8410779590015 |
| Rekomend. amžius nuo | 3m. |
| Ilgis | 160cm |
| Plotis | 75cm |
| Aukštis | 105cm |
| Tipas | Čiuožyklos |
| Pardavėjo šalis | lietuva |




















