Valgomojo kėdė Halmar K558, smėlio kaina
Valgomojo kėdė Halmar K558, smėlio kaina
Valgomojo kėdė K558, matinė, smėlio sp., 59 cm x 60 cm x 86 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 70.9 € |
|
59.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
K558 smėlio spalvos veliūrinė valgomojo kėdė, 2 vnt. rinkinys – HalmarKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.0 € |
|
105.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Valgomojo kėdė K558, smėlioPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
50.19 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
50.19 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Valgomojo kėdė K558, smėlioIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
52.70 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
52.70 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Kėdė K558, smėlio spalvos |
|
58.32 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
58.32 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Valgomojo kėdė K558, matinė, smėlio sp., 59 cm x 60 cm x 86 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 70.9 € |
|
59.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Valgomojo kėdė K558, matinė, smėlio sp., 59 cm x 60 cm x 86 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 70.9 € |
|
59.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
K558 smėlio spalvos veliūrinė valgomojo kėdė, 2 vnt. rinkinys – HalmarKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.0 € |
|
105.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 15:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Valgomojo kėdės |
| Prekės kodas | 2010001204213 |
| Tipas | valgomojo kėdės |
| Medžiaga | audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 59cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 60cm |
| Kilmės šalis | lenkija |



















