Valgomojo kėdė Halmar K546, pilka kaina
Valgomojo kėdė Halmar K546, pilka kaina
Kėdė K546, pilkaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169 € |
|
81.99 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
81.99 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Halmar K546 pilka sukama valgomojo kėdė – klasik comfortas su moderniu posūkiu..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 228.0 € |
|
182.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Valgomojo kėdė K546, pilkaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
75.29 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
75.29 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Valgomojo kėdė K546, pilkaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
79.05 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
79.05 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Kėdė K546, pilkaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169 € |
|
81.99 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
81.99 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
K546 kėdė, pilka |
|
84.24 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
84.24 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Halmar K546 pilka sukama valgomojo kėdė – klasik comfortas su moderniu posūkiu..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 228.0 € |
|
182.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 10:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Valgomojo kėdės |
| Prekės kodas | 2010001202028 |
| Tipas | valgomojo kėdės |
| Medžiaga | medžio masyvas, audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 52cm |
| Aukštis | 79cm |
| Gylis | 60cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |


















