Valgomojo kėdė Halmar K536, smėlio kaina
Valgomojo kėdė Halmar K536, smėlio kaina
K536 kėdė, smėlio spalvos |
|
90.72 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
90.72 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 01:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Valgomojo kėdės |
| Prekės kodas | 2010001201120 |
| Tipas | valgomojo kėdės |
| Medžiaga | metalas, audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 52cm |
| Plotis | 62cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 68cm |
| Kilmės šalis | kinija |















